دسته‌بندی نشده

پرطرفدارترین کتاب های سال 99 | معرفی بیست کتاب پرطرفدار

ما در تلاشیم تا هرروز کتاب‌های زیادی را برای شما انتخاب و معرفی کنیم.هدف ما این است که بتوانیم به شما کمک کنیم که کتاب خوب و مناسبی که دوست دارید را پیدا کنید .

ال آر بوک لیستی از پرطرفدارترین کتاب های سال 99 را جمع آوری کرده و به همراه عکس و توضیحات مختصر و مفید در اختیار شما عزیزان قرار داده. امیدوارم این لیست برایتان مفید واقع شود و دوستش داشته باشید:)

اسامی کتاب‌هایی که در این لیست معرفی می‌کنیم عبارتند از:

 1. تکه‌هایی از یک کل منسجم
 2. جزء از کل
 3. چشمهایش
 4. خودت باش دختر
 5. تختخوابت را مرتب کن
 6. ملت عشق
 7. 1984
 8. شدن(میشل اوباما)
 9. ای کاش وقتی 20 ساله بودم میدانستم
 10. هیچ دوستی به جز کوهستان
 11. مغازه خودکشی
 12. تئوری انتخاب
 13. مردی به‌نام اوه
 14. من پیش از تو
 15. نیم دانگ پیونگ یانگ
 16. 21درس برای قرن21
 17. روان‌درمانی اگزیستانسیال
 18. انسان خردمند
 19. اتاق
 20. باشگاه پنج صبحی‌ها

 

1_تکه‌هایی از یک کل منسجم

کتاب تکه‌هایی از یک کل منسجم اثر پونه مقیمی ،یک کتاب با مضمون روانشناسی/روانکاوی است.محتوای کتاب نیز همانند اسمش از تکه‌هایی کوتاه و منسجم و دلنشین تشکیل شده است.

این کتاب نگاهی به مفهوم زندگی و واقعیت‌های زندگی دارد.نویسنده در این بخش سعی دارد به ما بگوید که زندگی، بی‌تفاوت‌ترین جریانی است که درحال تجربه‌اش هستیم و همواره با ما زاده می‌شود و وقتی میمیریم ما را ترک خواهد کرد. این انتخاب ماست که به این جریان و اتفاقاتش وصل شویم یا مدام در پی انکار آن باشیم.زیرا که زندگی بدون توجه به ما و اعمال ما،به جریان خود ادامه می‌دهد.

این کتاب لایه‌های عمیق درونی آدم را بررسی می‌کند و باعث به وجود آمدن تغییرات مثبت می‌شود، برای خوش‌تر اندیشیدن و خوش‌تر زندگی کردن.

مشخصات کتاب

نام کتاب:تکه‌هایی از یک کل منسجم

نویسنده:پونه مقیمی

تعداد صفحات:359

انتشارات:بینش نو

 

2_جزء از کل

رمان جزء از کل به قلم استیو تولتز از دسته رمان هایی است که از خواندنش پشیمان نمی شوید.

جز از کل رمانی شگفت انگیز از نویسنده استرالیایی، استیو تولتز است. پیمان خاکسار مترجم کتاب در مقدمه آورده است: « جز از کل کتابی است که هیچ وصفی، حتی حرف های نویسنده‌اش، نمی‌تواند حق مطلب را ادا کند.»

کتاب داستان زندگی مارتین و جسپر، پدر و پسری است با دیدگاه و زاویه دیدهای متفاوت از زندگی. مارتین برای تربیت جسپر داستان زندگی خود را که همیشه تحت تأثیر برادر کوچکترش بوده تعریف می‌کند.

یکی از جذابیت‌های کتاب عوض شدن زاویه کتاب است که گاهی از دید مارتین و گاهی از زاویه دید جسپر روایت می‌شود.

مشخصات کتاب

نام کتاب:جزء از کل

نویسنده:استیو تولتز

مترجم:پیمان خاکسار

تعداد صفحات:656

انتشارات:چشمه

 

3_چشمهایش

کتاب چشمهایش از معروفترین آثار بزرگ علوی می‌باشد.چشمهایش، روایت عشق ناکام زنی به‌نام فرنگیس، به استاد ماکان است.داستان در دوران رضاشاه اتفاق می‌افتد و زندگی یک استاد بزرگ نقاش را روایت می‌کند.

استاد در سال‌های پایانی عمرش یک اثر به نام «چشمهایش» نقاشی می‌کند که پرتره خانمی جوان است گویی یک راز بزرگ در چشمهای او وجود دارد. و آقایی که به شدت دنبال پیدا کردن این خانم و کشف راز چشمهایش است.

قلم بزرگ علوی در این کتاب، آنقدر روان است که ابدا فکر نمی‌کنید این کتاب در اواخر دهه30  نوشته شده‌ است. این کتاب به خوبی نشان می‌دهد که چرا بزرگ علوی از برجسته‌ترین نویسندگان ایران است.

مشخصات کتاب

نام کتاب:چشمهایش

نویسنده:بزرگ علوی

تعداد صفحات:271

انتشارات:نگاه

 

4_خودت باش دختر

کتاب خودت باش دختر پر از اتفاقات تلخ و شیرین و عجیبی است که نویسنده برای خوانندگان از زندگی شخصی‌اش تعریف می‌کند.

او با گفتن تجربیات زندگی‌اش سعی دارد به همه دختران بیاموزد که چگونه سطح استانداردهای شخصی‌مان را بالا ببریم.آدم های دنیای مجازی را با خود واقعیمان مقایسه نکنیم .اعتبار درونیمان را بالاتر ببریم.تعصب را تبعید کنیم و تفاوت‌هارا بپذیریم و در نهایت خودمان را دوست داشته باشیم و با اعتماد به نفس بیشتری زندگی کنیم

نویسنده با لحنی گیرا و طنز از موضوعاتی می‌گوید که ارتباط بسیار زیادی با روزمره ما دارند.و با استفاده از تجربیات او می‌توانیم به خود کمک کنیم.

مشخصات کتاب

نام کتاب:خودت باش دختر

نویسنده:ریچل هالیس

مترجم:هدیه جامعی

تعداد صفحات:230

انتشارات:کوله پشتی

 

5_تختخوابت را مرتب کن

کتاب تخت خوابت را مرتب کن اثری‌ست از یک بازنشسته‌ی نیروی دریایی آمریکا به ‌نام ویلیام اچ مک ریون.نویسنده با تعریف خاطراتش سعی می‌کند درس‌هایی به ظاهر کوچک اما مهم را به مخاطب بیاموزد. درس‌هایی که ارزشمند هستند.

چرا ارزشمند؟ زیرا که این درس‌ها فقط تجمع جملات انگیزشی پوچ نیستند بلکه تک تک درس‌ها و تجربیاتی هستند که خوده نویسنده در دوره‌ی نیروی دریایی آن‌ها را لمس کرده و عمیقا متوجه آن‌ها شده است. کتاب تخت خوابت را مرتب کن شامل ده فصل و ده درس برای زندگی است.

در هر فصل درسی را به مخاطب می‌دهد و مرتبط با آن درس چند خاطره از دوران خدمتش را تعریف می‌کند . خاطراتی که خودش در آن‌ها به این درس‌های زندگی رسیده بود.

مشخصات کتاب

نام کتاب:تختخوابت را مرتب کن

نویسنده:دریاسالار ویلیام اچ مک ریون

مترجم:حسین گازر

تعداد صفحات:86

انتشارات:کوله پشتی

 

6_ملت عشق

ملت عشق، پرفروش‌ترین کتاب تاریخ ترکیه، نوشته الیف شافاک است که در ایران نیز بسیار محبوب است و با استقبال خیلی خوبی روبرو شد.

کتاب دو داستان را موازی هم روایت می‌کند. یک داستان، در سال 2008 داستان زندگی “اللا” زنی آمریکایی است. داستان اللا با قبول ویراستاری کتابی شروع می‌شود که زندگی او را برای همیشه تغییر می‌دهد.

داستان دیگر در قرن هفتم در قونیه روایت می‌شود، ماجرای کتابی‌ است که اللا آن را ویراستاری می‌کند. داستان عشق مولانا و شمس تبریزی، از اولین دیدار آنها.

مشخصات کتاب

نام کتاب:ملت عشق

نویسنده:الیف شافاک

مترجم:ارسلان فصیحی

تعداد صفحات:511

انتشارات:ققنوس

 

7_1984

غیرممکن است که شما اهل مطالعه باشید و نام جورج اورول و دو کتاب معروف و محبوب او را نشنیده باشید!

1984 کتابی است در رد نظام های توتالیتاریسم (تمامیت‌خواه) و کمونیسم.

1984 رمانی تخیلی است که در آن سه کشور ابرقدرت و بی رحم دائما در حال جنگ هستند. وینستن اسمیت، شخصیت اول کتاب، یک کارمند حزب است اما مخالف و متنفر از حزب، وینستن با زنی که ابتدا فکر می‌کند پلیس است آشنا می‌شود و بعد هردو وارد ماجرایی خطرناک و مرموز می‌شوند.

مشخصات کتاب

نام کتاب:1984

نویسنده:جورج اورول

مترجم:صالح حسینی

تعداد صفحات:311

انتشارات:نیلوفر

 

8_شدن(میشل اوباما)

کتاب “شدن” روایتی دلنشین از دوره‌های مختلف زندگی میشل اوباما به قلم خودش است.او در این کتاب، ماجرایِ شُدَن‌های زندگی‌اش را بازگو می‌کند. وکیل شدن، نایب رئیس بیمارستان شدن، همسر شدن، مادر شدن و در نهایت بانوی اول آمریکا شدن را.

نویسنده سفر پرماجرا و رویایی زندگی‌اش را از کودکی تا پایان زندگی در کاخ سفید، در سه بخش اصلی روایت می‌کند. سه‌بخشی که به دلیل ساختار و منظم بودن بسیار قابل درک هستند:

 • من شدن
 • ما شدن
 • بیشتر شدن

مشخصات کتاب

نام کتاب:شدن

نویسنده:میشل اوباما

مترجم:علی سلامی

تعداد صفحات:551

انتشارات:مهراندیش

 

9_ای کاش وقتی 20 ساله بودم میدانستم

تینا سیلیگ در کتابش راهکارهایی برای گذر بهتر از بحران‌های زندگی ارائه داده است. بحران‌هایی مربوط به هنگام رویایی با مشکلات زندگی و دوراهی ها،بحران‌هایی در طول مسیر زندگی،مهارت‌های زندگی،واقعیت‌های زندگی و شغلی و…

این کتاب ماجراهای جذاب و حیرت‌انگیز افرادی را نقل می‌کند که نویسنده در مقام استاد، محقق، مشاور مدیریت و مربی کارآفرینی با آنان سروکار داشته است.

جفری مور در مورد این کتاب می‌گوید: این کتاب سرشار از آرمان‌ها، الهام‌ها و اندیشه‌های خلاقانه است. مطالعه‌ی آن تلنگری به ذهن و روح شماست تا از حد نیروهایی که بالقوه بازدارنده‌اند، بگذرید و با از قوه به فعل رساندن قابلیت‌های خویش، شاهد آفرینش طرح‌ها و عادات تازه و نوین باشید.

جمله جالب مورد توجه این کتاب: هرگز هیچ فرصتی را برای فوق العاده بودن از دست ندهید.

مشخصات کتاب

نام کتاب:ای کاش وقتی بیست ساله بودم می دانستم

نویسنده:تینا سیلیگ

مترجم:مینا صفری

تعداد صفحات:193

انتشارات:میلکان

 

10_هیچ دوستی به جز کوهستان

کتاب هیچ دوستی به جز کوهستانی روایتی‌ست از مهاجرت بهروز بوچانی و آنچه بر او گذشته است.آقای بوچانی کتابی سرشار از اضطراب، غم، هراس و اندوه بی‌پناهی را خلق کرده است

داستان درباره‌ی مردی است بهروز نام، با چهره‌ای لاغر و نحیف که تصمیم می‌گیرد ایران را با امید زندگی بهتری در کشوری دیگر ترک کند.او از طریق کشور اندونزی به صورت غیرقانونی راهی سفری به استرالیا می شود.

اما در این مسیر با مشکلات عجیبی دست و پنجه نرم می کند و در نهایت دستگیر و در جزیره ای به اسم مانوس زندانی می شود.

بهروز بوچانی داستان زندان را روایت کرده است، زندانی که جرم زندانیانش مهاجرت غیرقانونی است. کتاب هیچ دوستی به‌جز کوهستان صدای دردمندی است که باید شنیده شود.

مشخصات کتاب

نام کتاب:هیچ دوستی به جز کوهستان

نویسنده:بهروز بوچانی

تعداد صفحات:248

انتشارات:نشر چشمه

 

11_مغازه خودکشی

رمان کوتاه مغازه‌ی خودکشی یک کمدی سیاه! کمدی سیاهی که سرانجام در ستایش زندگی برمی‌آید.

داستان کتاب در یک مکان و زمان ناشناخته است. در دنیایی که همه ناامیدانه در پی خودکشی هستند و یک مغازه برای فروش وسایل خودکشی به مردم که با فانتزی‌های سیاه و خوفناک برای خودکشی به آنجا می آیند.این مغازه که از نسل‌های قبل خانواده تواچ پابرجا مانده و اصالت خود را حفظ کرده با آمدن آلن دچار دگرگونی می‌شود.پسر شاد و خوشحالی که معجزه‌ای می‌شود برای این جامعه افسرده.

داستان این کتاب سرشار از توصیف‌های تاریک است که دیوانگی مردم را نشان می دهد. اما آلن به ما یاد می‌دهد که قدرت عشق به زندگی بیشتر از خودکشی است.در مقابل تمام سیاهی‌های داستان ،آلن نوری است در تاریکی که امید به زندگی را باز می‌گرداند.

مشخصات کتاب

نام کتاب:مغازه خودکشی

نویسنده:ژان تولی

مترجم:احسان کرم ویسی

تعداد صفحات:114

انتشارات:چشمه

 

12_تئوری انتخاب

کتاب تئوری انتخاب توضیح می‌دهد که که افراد چرا و چگونه رفتار می‌کنند.ساده بخواهیم بگوییم، نظریه انتخاب در این کتاب می‌گوید همه چیز در درون ماست. و عامل بیرونی تأثیر بسیار اندکی دارد!

بر اساس این تئوری تمام آنچه ما انجام می‌دهیم یک رفتار است و همه این رفتارها آگاهانه بوده و از درون ما برانگیخته می‌شوند. نویسنده سعی دارد یاد بدهد که عوامل بیرونی را کنار بگذاریم و نگاهی واقع بینانه به درونمان بندازیم. اینکه چه اتفاقاتی در درونمان رخ می‌دهد که موجب چنین رفتارهایی می‌شود.

اغلب ما انقدر به تاثیر عوامل بیرونی بر حالمان باور داریم که سریعا در مقابل این ادعای نویسنده جبهه خواهیم گرفت: «مگر میشود من خودم انتخاب کنم که عصبانی شوم یا افسرده شوم؟ قطعا دیگران باعث حال بد من هستند!»

ولی مطمئن باشید گلسر به شیوه ای جذاب و با ارائه مثال هایی کاربردی شما را قانع خواهد کرد که خود شما مسئول وضعیت خودتان هستید و سپس سعی خواهید کرد که انتخاب های بهتری داشته باشید.

مشخصات کتاب

نام کتاب:تئوری انتخاب

نویسنده:ویلیام گلسر

مترجم:علی صاحبی

تعداد صفحات:608

انتشارات:سایه سخن

 

13_مردی به‌نام اوه

کتاب مردی بنام اوه (A Man called ove) رمانی که مجله ی آلمانی اشپیگل درباره ی آن این چنین نوشته است:کسی که از این رمان خوشش نیاید بهتر است هیچ کتابی نخواند.

اوه یک شخصیت پیرمرد تنها و بداخلاق و عبوس است که به همه چیز و همه کس ایراد میگیرد. او بنظر آدم سرد و بی روحی است . اما از دل سردی شعله های گرمابخش احساسات و انسانیت بیرون می آید.

اوه مرد کم حرفی است و بسیار سخت کوش و منظم است. کمی اخلاق وسواس گونه دارد. در طول داستان میخواهد بارها خودکشی کند که پیش همسرش سونیا برود. اما هر بار که تصمیم به خودکشی می گیرد اتفاقی یا شخصی ناخواسته مانع او میشود.این کتاب متن بسیار راحتی دارد و شما میتوانید شب قبل از خواب آن را مطالعه کنید و ازش لذت ببرید.

مشخصات کتاب

نام کتاب:مردی بنام اوه

نویسنده:فردریک بکمن

مترجم:فرناز تیمورازف

تعداد صفحات:372

انتشارات:نشر نون

 

14_من پیش از تو

کتاب من پیش از تو اثر جوجو مویز می‌باشد که توانسته جایگاه خود را به عنوان یکی از پرفروشترین کتاب‌های نیویورک تایمز بدست آورد. نویسنده این کتاب تاکنون توانسته است دو بار موفق شود که جایزه‌ی انجمن رمان نویسان رمانتیک را از آن خود کند.

جوجو مویز (Jojo Moyes)در این کتاب عاشقانه تلاش کرده است که درسی به خوانندگان بدهد که هیچ‌وقت برای شروع زندگی از صفر دیر نیست. کتاب من پیش از تو دارای فضاسازی‌ها و تصویرسازی‌های زیبایی‌ست که به راحتی خواننده را با خود همراه می‌کند. با خواندن کتاب، با یک داشتان متفاوت عاشقانه و غم انگیز مواجه خواهید شد.

مشخصات کتاب

نام کتاب:من پیش از تو

نویسنده:جوجو مویز

مترجم:مریم مفتاحی

تعداد صفحات:536

انتشارات:آموت

 

15_نیم دانگ پیونگ یانگ

کتاب نیم دانگ پیونگ یانگ سفرنامه و مجموعه خاطرات رضا امیرخانی می باشد که به کشور کره شمالی سفر کرده است.

کره شمالی یک کشور پر رمز و رازی است.ار آن سو که این کشور با کشورهای دنیا در ارتباط نیست و همچنین ارتباط مردمش را با دنیا منع کرده است، کشوری ناشناخته و عجیب و باورنکردنی به شمار میرود.

رضا امیرخانی که همراه هیئت موتلفه‌ی اسلامی به کره‌ی شمالی سفر می‌کند،در کتابش خاطرات سفرش را نوشته است. به گفته او تلاش کرده است که بدون غرض ورزی به غربی ها روایت‌هایی را از کره شمالی بیان کند. وی کاملا صریح در کتابش بیان نموده است که با یم هیئت سیاسی به کره شمالی سفر کرده . وی در نوشتن از مهارت خاصی برخوردار است که همین امر باعث گردیده که اگر شما دانشی از سیاست نداشته باشید به راحتی می توانید با کتاب انس پیدا کنید.

اگر به دنبال کشف حقایق در مورد کره شمالی می‌باشید این کتاب این حقایق را برای شما بیان کرده است.

مشخصات کتاب

نام کتاب:نیم دانگ پیونگ یانگ

نویسنده:رضا امیرخانی

تعداد صفحات:344

انتشارات:افق

 

16_21درس برای قرن21

یووال نوح هراری در مقدمه کتاب‌اش به خوبی هدف‌اش از نوشتن این کتاب را توضیح داده:

«به عنوان تاریخ‌دان، نمی‌توانم به مردم غذا و لباس بدهم، اما می،توانم تلاش کنم کمی شفافیت به آنها عرضه کنم، و از آن راه، به مسطح شدن زمین بازی جهانی کمک کنم.کتاب اولم، انسان خردمند، گذشته انسان را بررسی کرده و نشان می‌دهد چگونه میمونی ناچیز به فرمانروای سیاره زمین تبدیل شد.

انسان خداگونه، کتاب دومم، تعمقی است درباره آینده درازمدت زندگی، درباره اینکه چگونه انسان‌ها ممکن است عاقبت به خدایان تبدیل شوند و اینکه مقصد نهایی هوش و وجدان بشر چه می تواند باشد.در این کتاب ( 21 درس برای قرن 21) می‌خواهم بر اینجا و اکنون تمرکز کنم. تمرکز من بر مسائل جاری و آینده بی‌واسطه جوامع بشری است. اکنون چه چیزی در حال روی دادن است؟ بزرگترین چالش ‌ها و مهم‌ترین انتخاب‌های امروز چیست؟»

مشخصات کتاب

نام کتاب:21درس برای قرن21

نویسنده:یووال نوح هراری

مترجم:سودابه قیصری

تعداد صفحات:416

انتشارات:مانوش

 

17_روان‌درمانی اگزیستانسیال

آیا تاکنون برایتان پیش آمده که ترس‌ها و انگیزه هایتان با هم در تعارض باشند؟ یا اینکه تعارض بین خودآگاه و ناخودآگاهتان باعث سردرگمی‌تان شود؟ هستی، مرگ و آزادی را چگونه تعریف می‌کنید؟ آیا برای سؤال‌هایی که درباره‌ وجود جهان هستی دارید، پاسخ مناسب پیدا کرده‌اید؟

این قبیل سؤال‌ها همه در کتاب شاهکار اروین یالوم یعنی کتاب روان درمانی اگزیستانسیال پاسخ داده شده‌اند.کتاب روان درمانی اگزیستانسیال، اثری روانشناسانه و فلسفی است که اولین بار در سال 1980 انتشار یافت.

روان‌درمانی وجودی یا اگزیستانسیال نوعی متفاوت از مواجهه با ابهام‌های روحی افراد است.شما بدون صرف هزینه و زمان زیادی ،با تهیه و خواندن این کتاب می‌توانید شنونده حرف‌های یک روان درمانگر باشید و از آن‌ها در جهت بهبود خود استفاده کنید.

مشخصات کتاب

نام کتاب:روان‌درمانی اگزیستانسیال

نویسنده: اروین یالوم

مترجم:سپیده حبیب

تعداد صفحات:717

انتشارات:نشر نی

 

18_انسان خردمند

کتاب انسان خردمند تاریخ انسان را از پیدایش او از 2/5 میلیون سال پیش تا کنون روایت و بررسی می‌کند.

کتاب انسان خردمند یک کتاب تاریخی است با زبان ساده و جذاب. نویسنده برای نوشتن این کتاب از منابع معتبر و تحقیقات دیگر دانشمندان نیز استفاده کرده است.

در کتاب انسان خردمند به مسائلی چون: شکل‌گیری شهرها و کشف قاره ها، پیدایش پول و خط و امپراطوری‌ها، اهلی شدن حیوانات و بوجود آمدن مذهب پرداخته شده و از همه مهمتر اینکه گونه انسان خردمند به کجا می‌رود؟

مشخصات کتاب

نام کتاب:انسان خردمند

نویسنده:یووال نوح هراری

مترجم:نیک گرگین

تعداد صفحات:568

انتشارات:نشر نو

 

19_اتاق

رمان داستانی شگفت انگیز و دلخراش از عشق و بقا !

این رمان یک کتاب فلسفی و مبتنی بر مسائل روان‌شناختی است.این کتاب بطور متفاوتی نوشته شده است .تفاوت در این است که داستان از زبان یک بزرگسال نیست و از نگاه یک پسر پنج ساله بنام جک روایت می‌شود. از ابتدای کتاب شروع به خواندن داستان پسری می‌کنید که تمام زندگی خود را به همراه مادرش در یک اتاق حبس شده است.

مادرش در هفت سال پیش توسط مردی که صدایش می‌زنند نیک پیر ربوده شده و او را در یک اتاق حبس می‌کند.در پی تجاوزهایی که نیک پیر به او می‌کرد،جک متولد شد.

از ویژگی رمان اتاق این است که هم هیجان تاریک یک داستان ترسناک را فراهم می کند. و هم نگاهی متفکرانه به آنچه ما را به عنوان مردم تعریف می کند به همراه دارد.

رمان اتاق داستانی جذاب ، خلاقانه و موثر است. اگر در لیست خواندن خود جایی برای اتاق نگذارید ، جک را نمی شناسید و امیدوارم این فرصت را از دست ندهید.

مشخصات کتاب

نام کتاب:اتاق

نویسنده:اما دون اهو

مترجم:علی قانع

تعداد صفحات:357

انتشارات:آموت

 

20_خودت را به فنا نده

جم­له‌ی آغازین کتاب می­‌گوید: «من از تمامی آسیب­‌دیدگان و درماندگان، مادران مجرد و پدران بی­کار، رویابافان و تازه­‌کاران سپاسگزارم. من از خود شما هستم و شما می­‌توانید به موفقیت برسید.»

کتاب خودت را به فنا نده از دسته کتاب‌هایی است که با خواننده صادق است و اهل شعار و ادعا نیست. بلکه مطالب‌اش با استناد جمع آوری شده و برای صحت حرف‌های خود به نظر روانشناسان و فیلسوفان نیز بطور مختصر اشاره می‌کند.

اگر دوست دارید خودتان را محک بزنید و ببینید زندگی­‌تان در چه مسیری قرار دارد، می­‌توانید با این کتاب سفری کوتاه را تجربه کنید. سفری از گذشته و نگاهی به آینده. اگر شما هم به سفرهای درونی علاقه‌مندید این کتاب مناسب شماست.

مشخصات کتاب

نام کتاب:خودت را به فنا نده

نویسنده:گری جان بیشاپ

مترجم:حسین گازر

تعداد صفحات:136

انتشارات:کوله پشتی

 

 

20_باشگاه پنج صبحی‌ها

این کتاب برای افرادی نوشته شده است که می‌خواهند میزان بهره‌وری‌شان در زندگی را افزایش دهند. برنامه‌های صبحگاهی که نویسنده در این کتاب ارائه کرده است، می‌تواند زندگی شخصی، سلامت، کار و روحیه فرد را به سطح جدید و بالاتری برساند.

در باشگاه پنج صبحی ها یاد می‌گیرید که چگونه هرروز صبح، سر ساعت 5 از رختخواب برخیزید و برای استفاده بهتر از زمان، برنامه‌ریزی کنید و از برنامه و زندگی غافل نشوید.

همان‌‎گونه که از نام این کتاب مشخص است، مخاطب با خواندن آن با ارزش و اهمیت سحرخیزی آشنا می‌شود و می‌فهمد که بیدار شدن در ساعات ابتدایی صبح می‌تواند قدرتی شگفت انگیز و معجزه‌آسا برای او به ارمغان بیاورد.

مشخصات کتاب

نام کتاب:باشگاه پنج صبحی‌ها

نویسنده:رابین شارما

مترجم:رضا اسکندری آذر

تعداد صفحات:352

انتشارات:نشر نون

 

 

 

تهیه شده توسط نویسنده سایت

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا